Masáže

Thajské olejové masáže

Těhotenské masáže

Abhyanga

Indická masáž celého těla posiluje imunitní systém, zpomaluje stárnutí, srovnává krevní tlak. Spouští samočistící proces celého organismu.ABHYANGA odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus. Spustí samočisticí proces organismu, odplaví usazené škodliviny nejen z bolavých kloubů, ale z celého těla. Posílí imunitní systém, vyrovná krevní tlak a významně zpomalí stárnutí. Pomáhá odstraňovat psychickou únavu, podrážděnost, stres, napětí, zbavuje úzkostí, deprese. Celkově blahodárně působí na psychiku, navozuje pocit zdraví a klidu.

 

ABHYANGA je hluboce relaxační, regenerační a ozdravující masáž celého těla, která kombinuje terapeutický dotek s léčebnými účinky olejů, bylin a aromatických přípravků se speciálními přísadami. Jedná se o základní ajurvédskou masáž

Masíruje se hlava (vlasová část, obličejová část + obočí a uši), krk, ramena, hrudník, ruce, záda, nohy zepředu a zezadu.

Abhyanga je zdravotní masáž a je zaměřena výhradně na techniku masérských hmatů, které ovlivňují organismus na fyzické úrovni.

 

Gaya masáže

– bezolejová technika, suchým teplem pomocí směsí bylinek