Manikúra

Manikúra je označení kosmetické procedury, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Krásně upravené ruce vyvolávají nejen výborný pocit, ale i dojem na ostatní lidi kolem nás. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou.
O přirozené nehty je třeba se starat intenzivně a cíleně, aby se dosáhl očekávaný výsledek. Pravidelnou návštěvou Vaší profesionální manikérky v estetickém centru a absolvování různých kůr se výsledek zaručeně dostaví. Odměnou je, že budete mít vždy krásné a upravené nehty. Manikúra je vhodná pro všechny věkové kategorie jak pro dámy, tak pro pány jakéhokoliv povolání.

 

P-shine – Japonská manikúra
Japonská manikúra je regenerační metoda na přírodní nehty, vhodná pro většinu nehtových skupin – roztřepené, lámavé I nerostoucí nehty. Principem P-shinu je leštění nehtů, není vhodný pro nehty tenké nebo zničené.Parafínový zábal
Kůra podporuje prokrvení a zdravý rust nehtů. Musí se pravidelně co 14 dní doplňovat. Hlavními složkami P-shinu je včelí pyl a křemičitá hlinka. Provádí se zaleštěním včelího vosku do přírodního nehtu. Nehty po aplikaci mají vysoký lesk a vypadají skvěle. Vhodné pro ženy i muže.

 

Parafínový zábal
Je to speciální vosk, který zadržuje teplo. Manikůra P-shine – Japonská manikúraTato metoda důkladně prohřeje a hydratuje pokožku rukou. Užívá se ke zvláčnění a zjemnění pokožky, odstraňuje odumřelou kůži. Po zábalu mate okamžitě jemné a sametové ruce. V zimním období velmi vítané. Vhodné pro ženy i muže.

 

Lázeňská manikúra
Je to velice příjemná a uvolňující procedura, která účinně pečuje o pokožku rukou nebo nohou. Odbourává napětí, únavu a stress.
Začínáme klasickou mokrou manikúrou a upravením nehtů. Poté se používají krémové nebo olejové peelingy, speciální séra, pleťové másla, krémy a oleje nebo změkčovací přípravky. Po použití těchto přípravků následuje masáž, při které se uvolní klouby, ztuhlé svaly a prokrví se pokožka.