Pedikúra

Stále je zdůrazňováno, že o nohy je třeba pečovat, protože nás trpělivě nosí celý život. Průměrné nohy jsou 16 hodin denně uvězněny v botách, kde je asi 41 °C. Jsou unavené, trpí křečemi, bývají oteklé a bolavé. 80% všech problémů nohou je z důsledků nevhodné obuvi – kuří oka, bolest paty, vysoké podpatky, zvýšená sportovní aktivita, používaní tlustých ponožek a uzavřené obuvi, zvýšené pocení nohou, neprodyšná obuv. Je nutné vysoušet a dezinfikovat obuv, používat přípravky proti pocení nohou.


Pokožka na nohou se moc nepromašťuje ani nezvlhčuje a bývá sušší. Může tak tvořit na některých místech silnou rohovou vrstvu – otlaky, nejčastěji na patě či hraně palce.
Co tedy uděláme, když přijde klient s takovými problémy? Příčinu obtíží asi těžko sami vyléčíme, ale můžeme výrazně přispět ke zmírnění příznaků. Odstranění kuřího oka, péče o zarůstající nehet či odstranění nadměrného množství zrohovatělé kůže profesionální pedikérka hravě zvládne.
Celá péče o nohy v estetickém centru trvá kolem 1 hodiny. Pedikúru si mohou v našem salonu dopřát jak ženy tak muži.

 

Pedikúra – modeláž nehtů

Je vhodná péče a účinné ošetření především v létě, kdy odhalujeme více kůže než jindy a zmíněné partie o to více volají o Vaši pozornost. Gelové nehty jsou jedním z možných způsobů, jak doladit vzhled nohou a případně zakrýt drobné nedokonalosti nehtu.

 

Masáže nohou

Je velmi oblíbená pro své léčebné účinky a omezení rizika tvorby civilizačních nemocí, které jsou spojeny s poruchami krevního oběhu.
Masáž nohou je velmi uvolňujícím dárkem pro naše tělo. Tato terapie zlepšuje krevní a lymfatický oběh, navozuje déletrvající pocit uvolnění, zbavuje únavy i bolesti a udržuje člověka v dobré fyzické i psychické kondici.

 

Ultrazvuková sterilizace obuvi

Během 10 minut zbavíme Vaše boty obtěžujícího zápachu, plísní a bakteriologických zárodků: Máme pro Vás jednoduché řešení. 

Použitím „ultrazvukové sterilizace obuvi“ bakterie a plísně spolehlivě vymýtíte. Pachové molekuly budou rozloženy a zneškodněny pomocí nejmodernější technologií založené na bázi nanostříbra a ozonu.
Volné ionty stříbra likvidují bakteriální zárodky a ozon má silné antimikrobiotické účinky